Lithium

Kitaplar ve Referanslar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4,8 MB
  • Version 0.18.1
  • Dil Türkçe
  • Firma FaultException
Lithium, EPUB Okuyucusu olarak akıllı cep telefonlarınızda yerini almaya hazır bir şekilde bekliyor.

Akademik makaleler, projelerinize kaynaklar, içerik metinleri ve daha bir çok içerik için Lithium mobil uygulamasını Android  cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Uygulama sayesinde PDF kaynakları sorunsuz bir şekilde mobil cihazınızdan okuyarak projelerinizi çok daha sağlam bir hale getirebilirsiniz. Aradığınız konuya sair bilgilere erişmek için geniş çaplı bir arama gerçekleştirin. 

Tamamen reklamsız bir şekilde çalışan Lithium mobil uygulaması ile belirlediğiniz kaynaklar arasında geçiş yapabilir ve kendinize özel notlar alabilirsiniz. Uygulamanın görünümü teması üzerinde de oynama yapabilirsiniz. Kendi tarzınıza göre Lithium uygulamasını şekillendirin ve kaynaklarınız üzerinde çalışmaya başlayın. Özel okuma temaları arasından kendinize bir seçim yapın. Daha fazla vurgulama renkleri için seçenekler doğrultusunda ilerleyin. 

Lityum Pro, bu uygulamadaki Pro özelliklerinin kilidini açmak için bir lisans olarak çalışır. Pro Lithium ile birlikte yüklü olduğu sürece Pro özelliklerini kullanabilirsiniz. Lityum Pro tek başına bir uygulama değildir. Bu sebeple iki seçeneği de kullanmak için akıllı cep telefonunuza indirin. Uygulama ile kaynak bulmak ve indirmek çok daha kolay olacaktır. 

Lithium indir